آخرین اخبار :

آغاز پذیرش موسسه مدینه الولایه برای سال تحصیلی جدید

برگزاری کارگاه ارتقای سطح اطلاعات و مهارت های طلاب

بخش مهمی از نیاز های طلاب در دروس رسمی حوزه وجود ندارد، به جهت فراهم کردن این نیازها، کارگاه ها و کلاس هایی توسط شورای معاونین موسسه تعیین شده است که در روزهای پنجشنبه به عنوان روز پژوهش و در طول هغته برگزار شده است.

مختصری از عناوین کلاس ها و اساتید آن در ادامه خواهد آمد:

1. کلاس منظومه فکری امام خامنه ای(حفظه الله):

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی

“نماینده محترم مقام معظم رهبری در سپاه قدس”

عنوان بحث منظومه فکری مقام معظم رهبری حفظه الله بوده است که محور های اصلی بحث: نظام بینشی، نظام اجتماعی، نظام قظایی و نظام دفاعی است. هر کدام از پنج محور اصلی به ریز موضوعات تقسیم می شود مثلا محور بینش(جهان بینی):معرفت شناسی، خداشناسی، انسان شناسی، ولایت شناسی و… تقسیم می شود.

2. آشنایی با سلفی گری

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی

“کارشناس شبکه جهانی ولایت و مبلغ خارج از کشور”

در این کلاس استاد از تجربه های تبلیغی خود در این مسئله مواردی را بیان کردند. همچنین از مبانی سلفی گری و راه های مقابله با آن مطالب اساسی بیان گردید.

3. روش تقریرنویسی

حجت الاسلام دکترخسروشاهی

در این کارگاه از ریشه های نوشتن و کتابت در اسلام بحث شد. روش های تقریرنویسی و تفاوت های آنها و انتخاب یک روش و آموزش دقیق آن در این جلسه صورت گرفت.

4. نرم افزارهای آفیس

آقای وفایی با توجه به ضرورت توانایی استفاده از رایانه و نرم افزارهای آن، کارگاه آفیس برای طلاب موسسه برگزار شد. در این کلاس به طور خلاصه بخش های مختلف نرم افزلر ورد آموزش داده شد و در آینده مابقی نرم افزارها مثل پاورپوینت آموزش داده خواهد شد.

مطالب بیشتر

ورود به سایت