آخرین اخبار :

درس اخلاق استاد اسحاقیان زیدعزه / شنبه 11 بهمن / بعد از نماز مغرب و عشاء
مجلس اقامه عزای حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها همزمان با شروع نیم سال دوم با سخنرانی استاد آیت الله تحریری
از سر گیری آموزش حضوری 28 دی / ساعت 7

برگزاری کارگاه ارتقای سطح اطلاعات و مهارت های طلاب

بخش مهمی از نیاز های طلاب در دروس رسمی حوزه وجود ندارد، به جهت فراهم کردن این نیازها، کارگاه ها و کلاس هایی توسط شورای معاونین موسسه تعیین شده است که در روزهای پنجشنبه به عنوان روز پژوهش و در طول هغته برگزار شده است.

مختصری از عناوین کلاس ها و اساتید آن در ادامه خواهد آمد:

1. کلاس منظومه فکری امام خامنه ای(حفظه الله):

حجت الاسلام والمسلمین شیرازی

“نماینده محترم مقام معظم رهبری در سپاه قدس”

عنوان بحث منظومه فکری مقام معظم رهبری حفظه الله بوده است که محور های اصلی بحث: نظام بینشی، نظام اجتماعی، نظام قظایی و نظام دفاعی است. هر کدام از پنج محور اصلی به ریز موضوعات تقسیم می شود مثلا محور بینش(جهان بینی):معرفت شناسی، خداشناسی، انسان شناسی، ولایت شناسی و… تقسیم می شود.

2. آشنایی با سلفی گری

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی

“کارشناس شبکه جهانی ولایت و مبلغ خارج از کشور”

در این کلاس استاد از تجربه های تبلیغی خود در این مسئله مواردی را بیان کردند. همچنین از مبانی سلفی گری و راه های مقابله با آن مطالب اساسی بیان گردید.

3. روش تقریرنویسی

حجت الاسلام دکترخسروشاهی

در این کارگاه از ریشه های نوشتن و کتابت در اسلام بحث شد. روش های تقریرنویسی و تفاوت های آنها و انتخاب یک روش و آموزش دقیق آن در این جلسه صورت گرفت.

4. نرم افزارهای آفیس

آقای وفایی با توجه به ضرورت توانایی استفاده از رایانه و نرم افزارهای آن، کارگاه آفیس برای طلاب موسسه برگزار شد. در این کلاس به طور خلاصه بخش های مختلف نرم افزلر ورد آموزش داده شد و در آینده مابقی نرم افزارها مثل پاورپوینت آموزش داده خواهد شد.

مطالب بیشتر

پایگاه بسیج

یادواره شهدا

برگزاری یادواره شهدای طلاب مدافع حرم موسسه مدینه الولایه (شهید مالامیری، بیاضی زاده، کریمیان) به همراه دعوت از تمام مراکز و موسسات علمی و شخصیت

ادامه مطلب »
پایگاه بسیج

مسابقه کتابخوانی

برای ترویج فرهنگ کتابخوانی، انس روز افزون طلاب با سیره شهداء و اثرپذیری از سیره و سبک زنگی مجاهدانه مسابقه ی مطالعه کتب شهدا برای

ادامه مطلب »
آموزش

طرح مشاوره طلاب

تربیت اساتید انقلابی که از جهت علمی قوی باشند از دغدغه های مسئولین موسسه است. به جهت استیفای این امر طرحی تحت عنوان مشاوره طراحی

ادامه مطلب »

ورود به سایت